r.

   
 
Producenci gry dają nam możliwość dużego wyboru broń. Jednak trzeba wiedzieć, która spluwa do czego służy... I w ogóle z czym mamy do czynienia w spotkaniu z "Armią Czerwoną".
Galeria
<Klinik na strzałki poniżej, aby przejżeć screeny>


Od początku  

Knife -- nóż
Broń do walki "po cichu", albo gdy skończy się amunicja...
Po cichu, od tyłu, wystarczy jednym ruchem ręki podciąć przeciwnikowi gardło i już po nim...

Glock-17,  Desert Eagle
Dwa pistolety, które z braku innej broni muszą czasem wystarczyć... Niektóre plansze dla zabawy przechodziłem używając. tylko nich. To jest możliwe!

MP5 SD
Jest to broń, która najlepiej oprócz Dragunova nadaje się do strzałów snajperskich. Pozwala na to między innymi w miarę dobry celownik, spory zasięg, a w grze przydaje się również cicha praca pistoletu.

Uzi
Chyba każdy wie co to jest... Ograniczę się więc tylko do opisu przydatności Uzi w grze. Przy moim (snajperskim) stylu gry nie na wiele mi się przydało Uzi. Plusem jest to, iż Strzela on tymi samymi nabojami co MP5 SD. Amunicję wykorzystywałem właśnie dla tamtej broni...

AK 47
Podstawowa broń na wyposażeniu armii rosyjskiej (bynajmniej w czasie kiedy powstawał Project I.G.I). Dzięki temu do "Kałacha" podczas misji jest najwięcej amunicji. Jest on jedną z lepszych broni na krótkie dystanse w grze.

M16 A2
Broń, która wywołuje największe spustoszenie wśród Rosjan. Pojemny magazynek, wysoka prędkość początkowa, efektowny zasięg i możliwość wystrzeliwania pocisków sprawiają, że to właśnie z tą bonią najlepiej wchodzić do budynku lub tunelu pełnego przeciwników. Chyba najlepsza broń w grze.

Spas 12,    "Jackhammer"
Bronie mało przeze mnie używane aczkolwiek "Jackhammera" wypróbowałem podczas przechodzenia podziemnymi tunelami. I powiem, że nie jest źle. Z bliskiej odległość pzeciwnik nawet nie zdąży się zorientować co się dzieje, a już jest trupem...

FN Minimi (Belgium) / M249 USA)
Szybkostrzelny i cichy karabin maszynowy, o dużym zasięgu i pojemnym magazynku (100 naboi!), którego jedyną wadą jest to, iż jest go stanowczo za mało podczas gry.

Dragunov
Moja ulubiona broń - karabin snajperski. Z odległości do 300m można ustrzelić przeciwnikowi sznurówkę od buta. Niestety podczas misji można zdobyć tylko minimalne ilości amunicji, ale dla tego kto umie się posługiwać snajperką to i to wystarczy.  Jeden nabój - jeden trup. I tak powinno być.

Fragmentation Granade (granat ręczny),Stun Granade (Flashbang)
Chyba każdy wie co to jest i do czego służy. Podczas gry mało go używałem, ale fanatycy pirotechniki i potężnych wybuchów znajdą w nich to co lubi.

Proximity
Częściej dostępny ładunek wybuchowy. Po przyczepieniu do ściany proximity reaguje na ruch. Wszystko co przejdzie wystarczająco blisko ściany znika z powierzchni ziemi. Można wypróbować.

Law 80
Granatnik przeciwpancerny, bez którego przejście niektórych misji byłoby niemożliwe lub chociażby bardzo utrudnione... Posiadamy jednak bardzo mało pocisków do tej boni, więc lepiej ją oszczędzać...

C4
Ładunek wybuchowy, którym dysponujemy wyłącznie podczas misji, której celem jest wysadzenie wyrzutni rakiet lub pojemników z paliwem.
 
       »News      »Ulubiona
       »Księga Gości      »Startowa
       »Forum      »SMS
       »Linki      »Sondy
       »FAQ  
 
       »Informacje      »Oceń stronę
     »I wrażenia
     »Wyniki sond
       »Bronie
       »Porady
       »Klawiszologia
       »Solucje
    Zagłosuj na stronę!

    ...::::Super-adrenalina::::...

       »Kody
       »Download
       »Galeria
       »Arty
 
       »Informacje
       »Postacie
       »Chris Ryan
       »Bronie
       »Porady
       »Klawiszologia
       »Solucje
       »Download
       »Galeria
 

    

[Allegro.pl - największy serwis aukcyjny w Polsce]        


    

     Dodaj button!

 

 

Performed by Antares                           
skor.antares@wp.pl