r.


   Podczas gry oprócz głównego bohatera, Davida Jonesa, mamy styczność również z innymi, znanymi z imienia postaciami... 

   David Jones

 

  David Jones urodził się w 1965r. w Cardiff w Wali. Jako młody człowiek miał małe problemy z prawem, przez co jakiś czas spędził w poprawczaku. Tam zdecydował wstąpić do Armii i Brytyjskiej. Trening i ambicja stworzyły z niego jednego z najlepszych żołnierzy pułku spadochronowego. 
Dzięki temu trafił do Special Air Service Regiment. Jednak kontuzja stawu skokowego przeszkodziła w dalszym treningu w tej jednostce. Znów dzięki woli ducha i ciężkiej pracy udało mu się w pełni wyleczyć kontuzje. Został zwerbowany jako rozpoznanie terenu do organizacji IGI. Z pomocą reszty grupy udało mu się udaremnić próbę odpalenia głowic atomowych przez zbuntowanego dowódcę KGB. Nadal jest aktywnym komandosem IGI. 

Rebecca Anya

  Specjalistka od komputerów i satelity. Już podczas pierwszej wojny w Zatoce Perskiej była członkiem US Forces do spraw komunikacji terenowej. Podczas tego konfliktu prowadziła badania nad TIDA (Target Identification Designation and Acquisition), co skupiło na niej uwagę wielu jednostek specjalnych. 

Rozpoczęła współprace z Lenehanem oraz grupą IGI. Puki nie dojdzie do pełni zdrowia, kieruje pracą organizacji "zza biurka" wykorzystując nowoczesne metody porozumiewania się w terenie. 

Jack Prbioy

  Rosjanin z pochodzenia, który zawodowo zajmuje się nielegalną sprzedażą broni. Przez swoje zajęcie często staje się obiektem zainteresowań międzynarodo- wych mafii...
W drugiej części IGI'ego kolejny raz przyjdzie
wyciągać go z opresji, ale i on nie pozostaje bierny. Niezawodny jako pilot śmigłowca.
Gdy tylko dostanie w  swoje ręce
Jackhammera - strzeżcie się przeciwnicy! Aktualnie nie możliwe jest zlokalizowanie miejsca jego pobytu. Ostatni znak prowadzi do Ameryki Łacińskiej i Meksyku. 

Pat Lenehan

  Założyciel organizacji IGI, odpowiedzialny w niej za rekrutację nowych członków. Wsławił się podczas wojny koreańskiej, podczas której był pierwszym oficerem w artylerii. Udało mu się bezpiecznie przedostać przez kordon Koreańczyków i sprowadzić pomoc, co uratowało całą jego dywizję. Wrócił do Stanów Zjednoczonych jako bohater.
Dziś jest jednym z najdłużej służących senatorów partii republikańskiej. 
       »News      »Ulubiona
       »Księga Gości      »Startowa
       »Forum      »SMS
       »Linki      »Sondy
       »FAQ  
 
       »Informacje      »Oceń stronę
     »I wrażenia
     »Wyniki sond
       »Bronie
       »Porady
       »Klawiszologia
       »Solucje
    Zagłosuj na stronę!

    ...::::Super-adrenalina::::...

       »Kody
       »Download
       »Galeria
       »Arty
 
       »Informacje
       »Postacie
       »Chris Ryan
       »Bronie
       »Porady
       »Klawiszologia
       »Solucje
       »Download
       »Galeria
 

    

[Allegro.pl - największy serwis aukcyjny w Polsce]        


    

     Dodaj button!

 

 

Performed by Antares                           
skor.antares@wp.pl